Ing. Martina Havlová

Vždy záleží jen na naší odezvě...

Ahoj, jmenuji se Martina Havlová a jsem nutriční terapeut a agroekolog.

Nikdy jsem moc nepřemýšlela nad výhodami a nevýhodami podnikání či zaměstnání. Nicméně už na bakalářském studiu jsem si vyzkoušela, že být svým pánem má své velké výhody. Po škole jsem se v tom jen utvrdila, protože vstávání v 5 jsem dala maximálně půl roku. Tak jsem začala pracovat na sebe a zároveň jsem nastoupila na inženýrské studium s přesvědčením, že s titulem seženu krásné a super placené místo a nebudu muset pro změnu řešit starosti živnostníka (jste svým pánem, ale prostě nevypnete). Bohužel jsem po studiích zjistila, že v rámci všech kurzů, které mám, jsem schopná si vydělat mnohem více, než mi umožnil titul Ing. Během studií jsem absolvovala několik rekvalifikací (masáže, kosmetika, prodlužování řas, fitness trenér apod.) a nějakou dobu jsem i v těchto službách pracovala. Peněz bylo dost, ale chtěla jsem a také potřebovala mnohem víc – chtěla jsem dům, auto, finanční svobodu a těch 24 hodin už nenafouknete.

To je jeden z důvodů, proč právě FitLine je ta ideální volba. Tady pracujete v týmu a tým zvládne mnohem, mnohem více, než jedinec. Nikdy na to nejste sami. Vždycky je tady někdo, kdo Vám pomůže, a to jsem v podnikání nikdy nezažila (mimo rodinu). Tady jste tým, v podnikání a zaměstnání jste konkurent.  A velkou přidanou hodnotou celé společnosti je samozřejmě produkt, který díky speciální technologii prostě funguje, funguje velmi rychle a lidi jej milují, stejně jako my.

Pro mě to bylo mé nejlepší rozhodnutí!

Dnes děláme s manželem práci, která nás baví

Věřte mi, že tohle je to, co jste hledali, ať už chcete podpořit imunitu, řešit zdraví nebo chcete rozšířit či nově vybudovat vlastní podnikání.
Tak teď je ten čas na změnu.

CHCEŠ PATŘIT DO MÉHO TÝMU?

Napiš mi

Chci se podívat na webinář

small_c_popup.png
Info na email